Spotkanie z pasją


16.02 o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie z pasją "Młodzi artyści dla psiaka i kociaka" w Bemowskim Centrum Kultury.


Z wydarzenia:
Serdecznie zapraszamy na kolejne Spotkanie z pasją, którego głównym celem jest rozpowszechnianie idei pomocy zwierzętom oraz wiedzy z zakresu fachowej opieki nad nimi. Tym razem na artbemowiej scenie wystąpią Grupa Improwizacyjna ParanØja - artyści zaprezentują sztukę z pogranicza teatru i kabaretu, Grass Dillers z energiczną mieszanką rocka i punka połączoną z rytmami reggae i ska oraz Polaris – zespół szlifujący solidny thrash i heavy metal. Szkoła tańców karaibskich zaprezentuje swoją ofertę oraz krótkie animacje taneczne.

Poza częścią artystyczną przy Sali Koncertowej przygotowaliśmy dla Państwa dodatkowe atrakcje, w tym m.in.: spotkanie z autorką bloga Psie Wędrówki, która opowie o tym, gdzie na terenie Warszawy można miło spędzić czas z psem, Art 4 Animals zaprezentuje prace polskich artystów, którzy przekazali swoje dzieła na aukcje charytatywne. Imprezie towarzyszyć będzie wystawa zdjęć Katarzyny Rozya, na których autorka przedstawia psy będące pod opieką Fundacji Zwierzęca Polana.

Poza tym fundacje i organizacje promujące pomoc zwierzętom opowiedzą jak pomóc zwierzętom nie wychodząc z domu oraz o rozmaitych możliwościach wolontariatu, a Enactus UW o aktywności akademickiej i propagowaniu przedsiębiorczości wśród studentów.

Szczegóły: www.artbem.pl

Miejsce: Sala Koncertowa

Wstęp: za dary dla zwierząt (obecnie Fundacja najbardziej potrzebuje: karmy dla dorosłych psów, smyczy i obroży, zabawek dla psów i kotów, kuwet oraz żwirków dla kotów, a także środków przeciwpchelnych).

Więcej szczegółów na stronie BCK [TUTAJ] Lub [TUTAJ] w wydarzeniu na facebooku.

14 komentarze:

 1. Troche mamy z Kira za daleko, ale trzymam kciuki za jak najwiecej darow.
  Godna polecenia inicjatywa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podobno było trochę osób zaciekawionych zarówno zdjęciami wydrukowanymi, jak i tymi które prezentowane były jako pokaz slajdów na komputerze ;)

   Usuń
 2. I dlaczego to musi być tak daleko :-(
  Fado ?? Co to za porządki...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W innych miastach na pewno też są organizowane podobne wydarzenia :)

   Usuń
 3. My również mamy daleko, ale postaram się opowiedzieć o tym znajomym z Warszawy i okolic. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna akcja! Oby więcej takich w różnych miastach, na pewno psiaki ze schroniska bardzo na tym skorzystają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna akcja, oby więcej takich :)

  OdpowiedzUsuń
 6. szkoda że tak późno zawiadomiliście o spotkaniu, na przyszłość prosimy o informację chociaż dwa dni wcześniej i wtedy na pewno się zjawimy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wybacz, przez zabieganie i zaganianie człowieków sam prawie o tym spotkaniu zapomniałem ..

   Usuń
 7. Fadzioku, jakie piękne zakładki do książek! Też taką chcemy! Zorganizuj na blogu jakiś konkursik, żeby można było wygrać Twoje gadżety :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myślę, że bez konkursu będzie ;)

   Usuń
  2. Super! Czekamy na info, jak kiedy i gdzie :)

   Usuń
  3. najpóźniej jutro rano wrzucę info jak będzie można zakładki owe zdobyć :)

   Usuń

 
Instagram

Obserwatorzy:

Polecam:

Lubisz mnie?