Dzień kundelków


8 komentarze:

 1. Miło mi Cię poznać Fado.Ty o miskę pełną i miłość pewno się nie martwisz. Ja z moim pieskiem Tufikiem z przyjemnością będziemy oglądać Twoje życie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Fado nie chce oglądać Tufika ( chociaż też jest czasami razem z kwiatkami), ale to jego sprawa. Natomiast ja daję Ci adres do stronki z pieskami
  http://kit-dogdaze.blogspot.com .Zajrzyj tam:-). Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach, rzeczywiście mamy dzień kundelka! mieliśmy... ale spóźnione, mimo to szczere, wszystkiego najlepszego wszystkim psiakom ;)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Fado, jesteś zupełnie jak Reksio mojej siostry, z tymi białymi kropami przy oczach, niestety, nie ma go już. A siostra zabrała go z ulicy, kiedy ktoś go wyrzucił, był z nimi długo, prawie 15 lat i miał cudowne życie, pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tufi się przedstawia:jestem fox terierem ( bez rodowodu i na szczęście nie starali się o niego i nie brałem udziału w żadnych wystaw psów).Nie wzięli mnie ze schroniska , ani nie znaleźli na ulicy - po prostu kupili.Mam ponad 11 lat i trochę zdrowie już mi zaczyna "szfankować".Bardzo lubię się bawić i chodzić do ogródka. Myślę, że jestem kochanym psem.
  Jak chcesz mnie zobaczyć to:
  - jestem na stronce głównej bloga " Mój piesek",
  - w postch:
  *OGRÓDEK W PRZEDDZIEŃ...
  *DETEKTYW: JA I WY
  *ZAPRASZAM
  *I ZNOWU W OGRÓDKU
  i pewno gdzieś tam jeszcze, bo moja Pani lubi mnie pokazywać.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. o rany to wczoraj mieliśmy święto. moi nic chyba o tym nie wiedzieli albo... podsłuchałam, że ma dziś być jakaś paczka to może jednak prezenty z tej okazji:))) wszystkiego naj dla kundelków choć w sumie to ja jestem uchart ale to tylko taka wersja kundelka pewnie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj,miło mi ciebie poznać.Wszakże nie jesteś podobny do mojej Kai ślicznotki,ale też jesteś śliczny.Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 8. Z wielką przyjemnością ogląda się przygody pieska Fado. Prześliczne zdjęcia :-)
  Pozdrawiam
  Ania

  OdpowiedzUsuń

 
Instagram

Obserwatorzy:

Polecam:

Lubisz mnie?